Szkoła Podstawowa nr 8 im.

3Warszawskiego Pułku Pontonowego

Przedszkole Publiczne nr 7 "Leśna Kraina"

Galeria "Poddasze"

Strefa Ucznia

Bannery

g

g

straz

bip

bip

Złoci Absolwenci

Zmiana Czcionki

 ZŁOCI ABSOLWENCI - Gimnazjum nr 8

 

Złoty Absolwent 2019

  • 5
 Michał Szabelski

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii 2018

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Liga Zadaniowa - konkursu przedmiotowego z matematyki 2018

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii 2019

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki 2019

Zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów przyrodniczych

Złoty Absolwent 2019

  • 4
 Jan Zielaskiewicz

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego 2017

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Liga Zadaniowa - konkursu przedmiotowego z matematyki 2018

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii 2018

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki 2018

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego 2019

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii 2019

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii 2019

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii 2019

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki 2019

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii 2019

Zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego

Zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z matematyki

Zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów przyrodniczych

Złoty Absolwent 2016

  • 1
 Robert Żurawski

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki 2016

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii 2016

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki 2016

Zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z matematyki

Zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów przyrodniczych

 Złoty Absolwent 2016

  • 3
Paulina Komorowska

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

Zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego

Złoty Absolwent 2016

  • 2
Weronika Michalska

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Liga Zadaniowa - konkursu przedmiotowego z matematyki 2015

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki 2016

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemi 2016

Zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z matematyki

Złoty Absolwent 2012

  • 1
 Rafał Gałkiewicz

 Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

 Zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno - przyrodniczej

Złoty Absolwent 2011

  • 1
Jakub Ciarka

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki 

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno - przyrodniczej

Złoty Absolwent 2009

  • 5
 Katarzyna Przekwas

 Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

 Zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno - przyrodniczej

Złoty Absolwent 2008

  • 1
 Agnieszka Bogdanowicz

 Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

 Zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno - przyrodniczej

 Złoty Absolwent 2006

  • 5
 Agata Szafran

 Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

 Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

 Zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno - przyrodniczej

Złoty Absolwent 2004

  • 3
Marta Iglewska

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki 

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno - przyrodniczej