Macedonia w ramach europejskiego programu Erasmus +

W dniach 7.10.2019 do 13.10 .2019 uczennice naszej szkoły w składzie: Anna Berger, Zofia Tymburska, Joanna Nowak , Weronika Ocibska , Alicja Sadowska wraz z opiekunami: Anną Szafrańską oraz Danutą Lewandowską miały okazję reprezentować naszą szkołę w Macedonii w ramach europejskiego programu Erasmus +,,Aproaching Social and Civics'EU Key Competences."

Ambasadorki naszej szkoły podczas spotkań z uczniami lokalnej szkoły w Kavadarci miały za zadanie zaprezentować kulturę, tradycje pielęgnowane w Polsce w szczególności w rejonie kujawsko-pomorskim. Oprócz spotkań w szkole uczennice miały możliwość podziwiania najpiękniejszych miejsc w Macedonii takich jak: Skopje -stolica Macedonii, jezioro Ohrid oraz małe miasteczko Kavadarci.