Czekoladowe warsztaty.

10 stycznia uczniowie klas I- III wzięli udział w warsztatach czekoladowych. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzieli się jak i z czego powstaje czekolada. Samodzielnie przygotowali czekoladę, którą przeleli do form w kształcie serca. Później ozdobili czekolady jadalnymi dodatkami. Słodkie warsztaty bardzo się podobały. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak i z czego powstaje czekolada i jakie tajemnice skrywa. Uczestnicy zajęć samodzielnie przygotowują czekoladę, którą później przelewają do form. Wspólnie ogrzewają czekoladę, rozpuszczamy ją, by następnie uczestnicy mogli zmierzyć się z temperowaniem czekolady. Ozdobienie czekolady jadalnymi dodatkami to najmilsza i najłatwiejsza część warsztatów.