Szkoła Podstawowa nr 8 im.

3Warszawskiego Pułku Pontonowego

Przedszkole Publiczne nr 7 "Leśna Kraina"

Galeria "Poddasze"

O Szkole

Strefa Ucznia

Bannery

g

g

straz

bip

bip

1 % podatku dla ZS8

Zmiana Czcionki

Szanowni Państwo nawiązaliśmy współpracę z fundacją Rosa, która wspiera setki szkół w Polsce i pomaga im w realizacji zadań statutowych. Dzięki tej współpracy istnieje możliwość przekazania 1% podatku na rzecz naszej placówki. Ideą akcji Twoja Szkoła jest podnoszenie jakości nauczania dzieci i młodzieży. Zebrane fundusze przeznaczymy na zakup sprzętu komputerowego, książek, tablic multimedialnych i innych pomocy dydaktycznych. Chcemy wspierać szkolenia podnoszące kwalifikacje nauczycieli, pomagać finansować nowe rozwiązania dydaktyczne czy dodatkowe zajęcia dla najzdolniejszych uczniów. O tym, co jest w szkole najbardziej potrzebne, decyduje dyrektor placówki, mając na uwadze cele akcji i jej charakter. Staramy się nie przekazywać pieniędzy na to, co ustawowo należy się szkołom z budżetów jednostek je finansujących. 

Każda placówka oświatowa biorąca udział w programie posiada indywidualny identyfikator. Wpisując go w zeznaniu podatkowym, możesz przeznaczyć 1% podatku dochodowego właśnie na tę konkretną placówkę. Decyzja o tym, jaką szkołę wesprzeć, należy tylko do Ciebie. 
1% podatku mogą przekazać nam również osoby prowadzące działalność gospodarczą, bez względu na to, czy płacą podatek liniowy czy progresywny. 
Zespół Szkół nr 8 we Włocławku posiada
 identyfikator 117180. Numer ten lub nazwę placówki wpisuje się w polu 133 pitów. Natomiast w polu 131należy wpisać numer KRS Fundacji Rosa: 0000207472
Bardzo prosimy o wsparcie naszej akcji.